Pravila servera

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Go down

Pravila servera

Komentar by Admin on Tue Jul 19, 2016 1:07 am

Pravila ovog servera su sledeca:
RolePlay [RP] - Sumuliranje stvarnog zivota -Inace ovaj server je RolePlay sto znaci da se svi mora te drzati simuliranja i ne krsiti pravila!
Deathmatch [DM] - Ubijanje igraca bez ikakvog razloga -Deathmatch je kaznjiv na ovom serveru.Kazna zavisi od djela od 15-30 min! Revange Kill [RK] - Ubijanje igraca iz osvete (npr. kada vas neko ubije i vi zelite da mu se osvetite za to tako sto cete ga ubiti) -Takodje kaznjivo je i ovo pravilo
Drug from ass [DFA] - Vadjenje droge bez /me komande Gun from ass
Gun from ass [GFA] - Vadjenje oruzija bez /me komande DriveBy [DB] - Nanosenje stete drugom igracu sa pozicije vozaca/suvozaca (npr. gazenje, ubijanje helisom, pucanje sa G) -Ako vas neko npr udara sakama ili nogama sta vec od auto to nije kaznjivo ostalo jest!
Meta Gaming [MG] - Iskoriscavanje IC chata u OOC korist (npr. u IC "Ja sam iz Beograda" ili u OOC "Moze do opstine?") Za ovo pravilo dobijate najverovatnije MUTE!
Spawn Kill [SK] - Ubijanje igraca na mjestu spawna -Strogo zabranjeno je raditi Spawn Kill.Kazna iznosi 30-60 min!
Kill on Sight [KOS] - Ubistvo igraca na vidjenje (npr. cim vidite igraca vadite pusku i ubijate ga bez RP-a)
Player VS Player [PVP] - Odnos igraca na serveru (npr. ubijanje civila koji su neduzni)
Player vs Enviroment [PVE] - Odnos igraca prema okolini (npr. lomljenje bandera kada vam je dosadno) Chicken Running
Chicken Running [CR] - Trcanje na cik-cak kako bi izgjegli metke (npr. policija vas hoce tazovati a vi to radite da izbjegnete taz) RolePlay Supermen [RPS] - Izigravanje supermena (npr. idete se pobiti sa 10 lica)
Money Farming [MF] - Prebacivanje para sa jednog na drugi nalog (npr. pravite multi-acc da prebacite pare)
Multi Account [MC] - Pravljenje vise naloga da steknete neku prednost (npr. da prebacujete pare)
Caracter Kill [CK] - Kao sto samo ime kaze ubijanje nekog karaktera (npr. mucite nekoga i naredjujete da pravi novi account)
Crack Shooting [CS] - Iskoriscavanje bugova sa oruzijem (deagle, combat shotgun...) koji pucaju brze na "G"
QuickSwapping [QS] - Brzo mijenjanje oruzija bez koriscenja /me i /do Bug Abuse [BA] - Iskoriscavanje bugova na serveru
Logging To Avoid [LTA] - Izlazenje sa servera da bi izbjegli nesto (npr. policija vas juri i vi idete /q da vas ne uhvate)
Spam - Ponavljanje istih recenica i rijeci vise puta za redom. Ukoliko primjetite prekrsitelje pravila prijavite ih ovde na forumu uz dobar dokaz (slika/video)!

By Ernix

Admin
Admin

Broj komentara : 3

Vidi profil korisnika http://hs-rp.go-forum.net

Na vrh Go down

Vidi prethodnu temu Vidi sljedeću temu Na vrh

- Similar topics